This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
18:20
1992
Puutori
Lähtöaika oli
18:22
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
18:23
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:24
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
18:25
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
18:26
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
18:28
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
18:28
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
18:29
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
18:29
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
18:30
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
18:30
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
18:31
785
Kappeli
Lähtöaika oli
18:31
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
18:32
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
18:33
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
18:35
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
18:36
6129
Sorro
Lähtöaika oli
18:37
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
18:38
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
18:39
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
18:39
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
18:39
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
18:40
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
18:41
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
18:41
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
18:41
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
18:42
6207
Kärki
Lähtöaika oli
18:43
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
18:43
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
18:44
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
18:45
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
18:46
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
18:46
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
18:47
6221
Jullas
Lähtöaika oli
18:49
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
18:51
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
18:52
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
18:52
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
18:54
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
18:55
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
18:56
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
18:57
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
18:58
8117
Österby E
Lähtöaika oli
18:59
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
19:00
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
19:01
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
19:01
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
19:02
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
19:02
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
19:03
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
19:03
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
19:04
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:05
8137