This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
14:00
1992
Puutori
Lähtöaika oli
14:02
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:04
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:05
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
14:06
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
14:07
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
14:09
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
14:09
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
14:10
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
14:10
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
14:11
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
14:12
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
14:12
785
Kappeli
Lähtöaika oli
14:13
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
14:13
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
14:15
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
14:17
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
14:18
6129
Sorro
Lähtöaika oli
14:20
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
14:21
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
14:21
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
14:22
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
14:22
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
14:23
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
14:24
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
14:24
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
14:25
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
14:25
6207
Kärki
Lähtöaika oli
14:26
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
14:27
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
14:28
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
14:29
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
14:30
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
14:31
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
14:32
6221
Jullas
Lähtöaika oli
14:34
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
14:37
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
14:38
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
14:39
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
14:41
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
14:43
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
14:44
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
14:44
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
14:47
8117
Österby E
Lähtöaika oli
14:47
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
14:49
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
14:49
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
14:50
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
14:51
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
14:52
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
14:53
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
14:53
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
14:54
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:55
8137