This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
13:30
1992
Puutori
Lähtöaika oli
13:32
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:34
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:35
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
13:36
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
13:37
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
13:39
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
13:39
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
13:40
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
13:40
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
13:41
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
13:42
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
13:42
785
Kappeli
Lähtöaika oli
13:43
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
13:43
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
13:45
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
13:47
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
13:48
6129
Sorro
Lähtöaika oli
13:50
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
13:51
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
13:51
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
13:52
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
13:52
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
13:53
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
13:54
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
13:54
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
13:55
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
13:55
6207
Kärki
Lähtöaika oli
13:56
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
13:57
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
13:58
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
13:59
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
14:00
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
14:01
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
14:02
6221
Jullas
Lähtöaika oli
14:04
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
14:07
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
14:08
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
14:09
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
14:11
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
14:13
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
14:14
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
14:14
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
14:17
8117
Österby E
Lähtöaika oli
14:17
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
14:19
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
14:19
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
14:20
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
14:21
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
14:22
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
14:23
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
14:23
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
14:24
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:25
8137