This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
13:00
1992
Puutori
Lähtöaika oli
13:02
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:04
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:05
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
13:06
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
13:07
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
13:09
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
13:09
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
13:10
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
13:10
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
13:11
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
13:12
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
13:12
785
Kappeli
Lähtöaika oli
13:13
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
13:13
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
13:15
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
13:17
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
13:18
6129
Sorro
Lähtöaika oli
13:20
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
13:21
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
13:21
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
13:22
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
13:22
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
13:23
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
13:24
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
13:24
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
13:25
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
13:25
6207
Kärki
Lähtöaika oli
13:26
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
13:27
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
13:28
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
13:29
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
13:30
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
13:31
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
13:32
6221
Jullas
Lähtöaika oli
13:34
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
13:37
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
13:38
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
13:39
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
13:41
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
13:43
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
13:44
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
13:44
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
13:47
8117
Österby E
Lähtöaika oli
13:47
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
13:49
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
13:49
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
13:50
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
13:51
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
13:52
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
13:53
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
13:53
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
13:54
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:55
8137