This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
06:20
1992
Puutori
Lähtöaika oli
06:22
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:23
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:24
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
06:25
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
06:26
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
06:28
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
06:28
499
Jäähalli
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
06:29
500
Vasaramäki
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
06:29
501
Kivikartiontie
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
06:30
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
06:30
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
06:31
785
Kappeli
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
06:31
786
Skanssinmäki
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
06:32
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
06:33
788
Piispanristi
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
06:35
6000
Kurkela
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
06:36
6129
Sorro
Lähtöaika oli
06:37
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
06:38
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
06:39
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
06:39
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
06:39
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
06:40
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
06:41
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
06:41
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
06:41
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
06:42
6207
Kärki
Lähtöaika oli
06:43
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
06:43
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
06:44
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
06:45
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
06:46
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
06:46
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
06:47
6221
Jullas
Lähtöaika oli
06:49
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
06:51
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
06:52
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
06:52
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
06:54
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
06:55
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
06:56
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
06:57
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
06:58
8117
Österby E
Lähtöaika oli
06:59
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
07:00
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
07:01
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
07:01
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
07:02
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
07:02
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
07:03
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
07:03
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
07:04
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:05
8137