This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paraisten linja-autoasema
➔
Turku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
19:05
8137
Seuraava 20:05
Paraisten kaupungintalo E
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
19:05
8136
Seuraava 20:05
Paraisten kirkko E
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
19:05
8134
Seuraava 20:05
Paraisten tori E
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
19:06
8132
Seuraava 20:06
Munkviken I
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
19:07
8130
Seuraava 20:06
Tennby P
Lähtöaika oli
19:07
8128
Seuraava 20:07
Björkhagen I
Lähtöaika oli
19:08
8126
Seuraava 20:08
Söderby I
Lähtöaika oli
19:08
8124
Seuraava 20:08
Storäng P
Lähtöaika oli
19:09
8122
Seuraava 20:09
Österby P
Lähtöaika oli
19:10
8120
Seuraava 20:09
Kalkkitie I
Lähtöaika oli
19:10
8118
Seuraava 20:10
Valoniementie P
Lähtöaika oli
19:11
8116
Seuraava 20:11
Kalakouluntie P
Lähtöaika oli
19:12
8114
Seuraava 20:11
Bergbontie P
Lähtöaika oli
19:12
8112
Seuraava 20:12
Kyrkäng P
Lähtöaika oli
19:13
8110
Seuraava 20:13
Lielahdentie P
Lähtöaika oli
19:15
8108
Seuraava 20:14
Kårkulla P
Lähtöaika oli
19:16
8106
Seuraava 20:15
Kårlahdentie P
Lähtöaika oli
19:17
8104
Seuraava 20:16
Kirjala P
Lähtöaika oli
19:18
8102
Seuraava 20:17
Jullas
Lähtöaika oli
19:20
6224
Seuraava 20:19
Metsänreuna
Lähtöaika oli
19:21
6222
Seuraava 20:20
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
19:22
6220
Seuraava 20:21
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
19:23
6218
Seuraava 20:21
Puistotie
Lähtöaika oli
19:23
6216
Seuraava 20:22
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
19:24
6214
Seuraava 20:22
Papinholma
Lähtöaika oli
19:25
6212
Seuraava 20:23
Kärki
Lähtöaika oli
19:26
6210
Seuraava 20:24
Hoviranta
Lähtöaika oli
19:26
6208
Seuraava 20:24
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
19:27
6206
Seuraava 20:25
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
19:28
6040
Seuraava 20:26
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
19:28
6020
Seuraava 20:26
Suitsikatu
Lähtöaika oli
19:29
6202
Seuraava 20:27
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
19:29
6200
Seuraava 20:27
Sorro
Lähtöaika oli
19:30
6132
Seuraava 20:28
Kurkela
Lähtöaika oli
19:31
6130
Seuraava 20:29
Piispanristi
Lähtöaika oli
19:33
6128
Seuraava 20:31
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
19:34
792
Seuraava 20:32
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
19:35
793
Seuraava 20:33
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
19:37
795
Seuraava 20:34
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
19:38
467
Seuraava 20:34
Vasaramäki
Lähtöaika oli
19:38
468
Seuraava 20:35
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
19:39
469
Seuraava 20:35
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
19:40
470
Seuraava 20:36
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
19:41
162
Seuraava 20:37
Vartiovuori
Lähtöaika oli
19:42
163
Seuraava 20:38
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:45
164
Seuraava 20:41
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
19:52
1596
Seuraava 20:47
Linja-autoasema, tulolaituri
Tulo
Lähtöaika oli
19:55
1990
Seuraava 20:50