This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paraisten linja-autoasema
➔
Turku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
03:30
8137
Seuraava 04:05
Paraisten kaupungintalo E
Lähtöaika oli
03:30
8136
Seuraava 04:05
Paraisten kirkko E
Lähtöaika oli
03:30
8134
Seuraava 04:05
Paraisten tori E
Lähtöaika oli
03:31
8132
Seuraava 04:06
Munkviken I
Lähtöaika oli
03:31
8130
Seuraava 04:07
Tennby P
Lähtöaika oli
03:32
8128
Seuraava 04:07
Björkhagen I
Lähtöaika oli
03:33
8126
Seuraava 04:08
Söderby I
Lähtöaika oli
03:33
8124
Seuraava 04:08
Storäng P
Lähtöaika oli
03:34
8122
Seuraava 04:09
Österby P
Lähtöaika oli
03:34
8120
Seuraava 04:10
Kalkkitie I
Lähtöaika oli
03:35
8118
Seuraava 04:10
Valoniementie P
Lähtöaika oli
03:36
8116
Seuraava 04:11
Kalakouluntie P
Lähtöaika oli
03:36
8114
Seuraava 04:12
Bergbontie P
Lähtöaika oli
03:37
8112
Seuraava 04:12
Kyrkäng P
Lähtöaika oli
03:38
8110
Seuraava 04:13
Lielahdentie P
Lähtöaika oli
03:39
8108
Seuraava 04:15
Kårkulla P
Lähtöaika oli
03:40
8106
Seuraava 04:16
Kårlahdentie P
Lähtöaika oli
03:41
8104
Seuraava 04:17
Kirjala P
Lähtöaika oli
03:42
8102
Seuraava 04:18
Jullas
Lähtöaika oli
03:44
6224
Seuraava 04:20
Metsänreuna
Lähtöaika oli
03:45
6222
Seuraava 04:21
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
03:46
6220
Seuraava 04:22
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
03:47
6218
Seuraava 04:23
Puistotie
Lähtöaika oli
03:47
6216
Seuraava 04:23
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
03:48
6214
Seuraava 04:24
Papinholma
Lähtöaika oli
03:49
6212
Seuraava 04:25
Kärki
Lähtöaika oli
03:50
6210
Seuraava 04:26
Hoviranta
Lähtöaika oli
03:50
6208
Seuraava 04:26
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
03:51
6206
Seuraava 04:27
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
03:52
6040
Seuraava 04:28
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
03:52
6020
Seuraava 04:28
Suitsikatu
Lähtöaika oli
03:53
6202
Seuraava 04:29
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
03:53
6200
Seuraava 04:29
Sorro
Lähtöaika oli
03:54
6132
Seuraava 04:30
Kurkela
Lähtöaika oli
03:55
6130
Seuraava 04:31
Piispanristi
Lähtöaika oli
03:57
6128
Seuraava 04:33
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
03:58
792
Seuraava 04:34
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
03:59
793
Seuraava 04:35
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
04:00
795
Seuraava 04:37
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
04:00
467
Seuraava 04:38
Vasaramäki
Lähtöaika oli
04:01
468
Seuraava 04:38
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
04:01
469
Seuraava 04:39
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
04:02
470
Seuraava 04:40
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
04:03
162
Seuraava 04:41
Vartiovuori
Lähtöaika oli
04:03
163
Seuraava 04:42
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
04:05
164
Seuraava 04:45
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
04:08
1596
Seuraava 04:52
Linja-autoasema, tulolaituri
Tulo
Lähtöaika oli
04:10
1990
Seuraava 04:55