This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 615
615
Lieto-Tarvasjoki-Somero
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Puutori PT3
➔
Lieto-Tarvasjoki-Somero
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Somero MH
Lähtöaika oli
14:50
8820
Särkelä
Lähtöaika oli
15:50
5434
Tarvasjoki SEO
Lähtöaika oli
15:50
5432
Hämeen Härkätie 872
Lähtöaika oli
15:52
5430
Alikulmantie
Lähtöaika oli
15:52
5428
Tarvasjoen paloasema
Lähtöaika oli
15:53
5426
Tarvasjoen koulu
Lähtöaika oli
15:53
5424
Virola
Lähtöaika oli
15:54
5422
Postikuja
Lähtöaika oli
15:54
5420
Tarvasjoki
Lähtöaika oli
15:55
5418
Tarvasjoen hyvinvointikeskus
Lähtöaika oli
15:55
5416
Lakiassuo
Lähtöaika oli
15:56
5414
Kaajan puutarha
Lähtöaika oli
15:57
5412
Jaakola
Lähtöaika oli
15:57
5410
Hämeen Härkätie 314
Lähtöaika oli
15:57
5408
Killala
Lähtöaika oli
15:58
5406
Liiparla
Lähtöaika oli
15:59
5404
Hevoshaantie
Lähtöaika oli
15:59
5402
Kujansuu
Lähtöaika oli
16:00
5184
Hihna
Lähtöaika oli
16:00
5176
Uusikartano
Lähtöaika oli
16:01
5174
Salovaarantie
Lähtöaika oli
16:02
5172
Kurimontie
Lähtöaika oli
16:02
5170
Santakuja
Lähtöaika oli
16:03
5168
Nauristie
Lähtöaika oli
16:04
5166
Yliskulma
Lähtöaika oli
16:05
5164
Huilu
Lähtöaika oli
16:05
5162
Tootula
Lähtöaika oli
16:06
5160
Ojala
Lähtöaika oli
16:06
5158
Pokkola
Lähtöaika oli
16:06
5156
Parmaharju
Lähtöaika oli
16:07
5154
Pränikkälä
Lähtöaika oli
16:07
5152
Pajula
Lähtöaika oli
16:07
5150
Metsämaa
Lähtöaika oli
16:08
5148
Rynkö
Lähtöaika oli
16:08
5146
Ankka
Lähtöaika oli
16:09
5144
Ankkalinnantie
Lähtöaika oli
16:09
5142
Nuolemo
Lähtöaika oli
16:10
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
16:10
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
16:11
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
16:11
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
16:12
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:13
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
16:13
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
16:14
5024
Lieto
Lähtöaika oli
16:15
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
16:15
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
16:16
5018
Vieru
Lähtöaika oli
16:17
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
16:17
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
16:18
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
16:19
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
16:20
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
16:21
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
16:22
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
16:23
5002
Tammi
Lähtöaika oli
16:24
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
16:25
6116
Kausela
Lähtöaika oli
16:26
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
16:28
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
16:28
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
16:30
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
16:31
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
16:31
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:32
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:33
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:33
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
16:35
1956