This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 82
82
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Tortinmäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Tortinmäki
Lähtöaika oli
20:45
1149
Seuraava 21:30
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
20:45
1150
Seuraava 21:30
Jaakolantie
Lähtöaika oli
20:46
1151
Seuraava 21:31
Välimaantie
Lähtöaika oli
20:46
1152
Seuraava 21:31
Suoniemi
Lähtöaika oli
20:47
1402
Seuraava 21:32
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
20:48
1153
Seuraava 21:33
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
20:48
1154
Seuraava 21:33
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
20:49
1400
Seuraava 21:34
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
20:49
1155
Seuraava 21:34
Purolantie
Lähtöaika oli
20:50
1156
Seuraava 21:35
Jokelantie
Lähtöaika oli
20:50
1157
Seuraava 21:35
Ikkalantie
Lähtöaika oli
20:51
1158
Seuraava 21:36
Haavikko
Lähtöaika oli
20:51
1159
Seuraava 21:36
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
20:52
1398
Seuraava 21:37
Valuntie
Lähtöaika oli
20:52
1160
Seuraava 21:37
Säkyläntie
Lähtöaika oli
20:52
1377
Seuraava 21:37
Tuomisentie
Lähtöaika oli
20:53
1161
Seuraava 21:38
Kaivastentie
Lähtöaika oli
20:54
1162
Seuraava 21:39
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
20:54
1163
Seuraava 21:39
Joenperäntie
Lähtöaika oli
20:54
1164
Seuraava 21:39
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
20:55
1165
Seuraava 21:40
Viikkalantie
Lähtöaika oli
20:55
1166
Seuraava 21:40
Levauksentie
Lähtöaika oli
20:56
1167
Seuraava 21:41
Alakartanontie
Lähtöaika oli
20:56
1168
Seuraava 21:41
Aluetalo
Lähtöaika oli
20:57
1169
Seuraava 21:42
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
20:58
1170
Seuraava 21:43
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
20:58
1171
Seuraava 21:43
Männistöntie
Lähtöaika oli
20:58
1172
Seuraava 21:43
Männistöntie
Lähtöaika oli
20:59
1173
Seuraava 21:44
Sakontie
Lähtöaika oli
20:59
1174
Seuraava 21:44
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
21:00
1175
Seuraava 21:45
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
21:01
1176
Seuraava 21:46
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
21:01
1177
Seuraava 21:46
Krouvintie
Lähtöaika oli
21:02
1178
Seuraava 21:47
Auvaistentie
Lähtöaika oli
21:02
1179
Seuraava 21:47
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
21:03
1180
Seuraava 21:48
Haverintie
Lähtöaika oli
21:04
1072
Seuraava 21:49
Saarenoja
Lähtöaika oli
21:04
1073
Seuraava 21:49
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
21:05
1074
Seuraava 21:50
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
21:06
396
Seuraava 21:51
Antinkuja
Lähtöaika oli
21:06
1785
Seuraava 21:51
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
21:07
1783
Seuraava 21:52
Adventtikuja
Lähtöaika oli
21:07
269
Seuraava 21:52
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
21:08
281
Seuraava 21:53
Isovuorentie
Lähtöaika oli
21:08
1379
Seuraava 21:53
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
21:09
1181
Seuraava 21:54
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
21:10
1770
Seuraava 21:55
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
21:11
1767
Seuraava 21:56
Moision koulu
Lähtöaika oli
21:12
1063
Seuraava 21:57
Paimionkatu
Lähtöaika oli
21:13
1064
Seuraava 21:58
Moisio
Lähtöaika oli
21:13
1066
Seuraava 21:58
Paattistentie
Lähtöaika oli
21:14
755
Seuraava 21:59
Sädekuja
Lähtöaika oli
21:14
651
Seuraava 21:59
Maarianportti
Lähtöaika oli
21:14
287
Seuraava 21:59
Ypsilon
Lähtöaika oli
21:16
341
Seuraava 22:01
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
21:16
426
Seuraava 22:01
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
21:18
496
Seuraava 22:03
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
21:18
1103
Seuraava 22:03
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
21:20
1104
Seuraava 22:05
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
21:20
1369
Seuraava 22:05
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
21:21
1370
Seuraava 22:06
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
21:21
1371
Seuraava 22:06
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
21:22
1359
Seuraava 22:07
Haihuntie
Lähtöaika oli
21:22
1772
Seuraava 22:07
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
21:23
1773
Seuraava 22:08
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
21:23
1097
Seuraava 22:08
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
21:24
1098
Seuraava 22:09
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
21:24
1099
Seuraava 22:09
Suvannontie
Lähtöaika oli
21:26
1106
Seuraava 22:11
Puolniituntie
Lähtöaika oli
21:27
1107
Seuraava 22:12
Myllyoja
Lähtöaika oli
21:27
1108
Seuraava 22:12
Urheilutalo
Lähtöaika oli
21:28
1109
Seuraava 22:13
Keinumäentie
Lähtöaika oli
21:29
1110
Seuraava 22:14
Paimala
Lähtöaika oli
21:29
1111
Seuraava 22:14
Huiskulantie
Lähtöaika oli
21:30
1112
Seuraava 22:15
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
21:30
1113
Seuraava 22:15
Aitonkuja
Lähtöaika oli
21:31
250
Seuraava 22:16
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
21:32
251
Seuraava 22:17
Maarian allas
Lähtöaika oli
21:33
252
Seuraava 22:18
Paimalantie
Lähtöaika oli
21:33
253
Seuraava 22:18
Riimukatu
Lähtöaika oli
21:34
261
Seuraava 22:19
Messinkikatu
Lähtöaika oli
21:35
262
Seuraava 22:20
Orhikujanne
Lähtöaika oli
21:36
263
Seuraava 22:21
Varsatie
Lähtöaika oli
21:36
264
Seuraava 22:21
Linnasmäki
Lähtöaika oli
21:37
265
Seuraava 22:22
Solkitarha
Lähtöaika oli
21:37
277
Seuraava 22:22
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
21:38
266
Seuraava 22:23
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
21:38
267
Seuraava 22:23
Jokipelto
Lähtöaika oli
21:39
268
Seuraava 22:24
Markulantie
Lähtöaika oli
21:39
198
Seuraava 22:24
Raunistulantie
Lähtöaika oli
21:40
199
Seuraava 22:25
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
21:40
200
Seuraava 22:25
Virusmäentie
Lähtöaika oli
21:41
201
Seuraava 22:26
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
21:41
202
Seuraava 22:26
Autistenaukio
Lähtöaika oli
21:42
203
Seuraava 22:27
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
21:43
89
Seuraava 22:28
Puutori
Lähtöaika oli
21:43
13
Seuraava 22:28
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
21:45
1943
Seuraava 22:30