This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 82
82
Jäkärlä-Tortinmäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä-Tortinmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Tortinmäki
Lähtöaika oli
20:45
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
20:45
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
20:46
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
20:46
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
20:47
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
20:48
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
20:48
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
20:49
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
20:49
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
20:50
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
20:50
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
20:51
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
20:51
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
20:52
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
20:52
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
20:52
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
20:53
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
20:54
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
20:54
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
20:54
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
20:55
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
20:55
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
20:56
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
20:56
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
20:57
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
20:58
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
20:58
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
20:58
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
20:59
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
20:59
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
21:00
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
21:01
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
21:01
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
21:02
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
21:02
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
21:03
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
21:04
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
21:04
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
21:05
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
21:06
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
21:06
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
21:07
1783
Adventtikuja
Lähtöaika oli
21:07
269
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
21:08
281
Isovuorentie
Lähtöaika oli
21:08
1379
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
21:09
1181
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
21:10
1770
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
21:11
1767
Moision koulu
Lähtöaika oli
21:12
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
21:13
1064
Moisio
Lähtöaika oli
21:13
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
21:14
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
21:14
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
21:14
287
Ypsilon
Lähtöaika oli
21:16
341
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
21:16
426
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
21:18
496
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
21:18
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
21:20
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
21:20
1369
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
21:21
1370
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
21:21
1371
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
21:22
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
21:22
1772
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
21:23
1773
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
21:23
1097
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
21:24
1098
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
21:24
1099
Suvannontie
Lähtöaika oli
21:26
1106
Puolniituntie
Lähtöaika oli
21:27
1107
Myllyoja
Lähtöaika oli
21:27
1108
Urheilutalo
Lähtöaika oli
21:28
1109
Keinumäentie
Lähtöaika oli
21:29
1110
Paimala
Lähtöaika oli
21:29
1111
Huiskulantie
Lähtöaika oli
21:30
1112
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
21:30
1113
Aitonkuja
Lähtöaika oli
21:31
250
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
21:32
251
Maarian allas
Lähtöaika oli
21:33
252
Paimalantie
Lähtöaika oli
21:33
253
Riimukatu
Lähtöaika oli
21:34
261
Messinkikatu
Lähtöaika oli
21:35
262
Orhikujanne
Lähtöaika oli
21:36
263
Varsatie
Lähtöaika oli
21:36
264
Linnasmäki
Lähtöaika oli
21:37
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
21:37
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
21:38
266
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
21:38
267
Jokipelto
Lähtöaika oli
21:39
268
Markulantie
Lähtöaika oli
21:39
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
21:40
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
21:40
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
21:41
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
21:41
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
21:42
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
21:43
89
Puutori
Lähtöaika oli
21:43
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
21:45
1943