This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
13:30
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
13:30
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
13:31
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
13:31
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
13:32
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
13:33
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
13:34
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
13:35
493
Markulantie
Lähtöaika oli
13:36
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
13:37
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:38
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:39
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
13:39
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:40
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:42
41
Puutori
Lähtöaika oli
13:42
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
13:50
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:51
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:51
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:52
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
13:53
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
13:54
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
13:54
1031
Datacity
Lähtöaika oli
13:55
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
13:56
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
13:56
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
13:57
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
13:57
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
13:59
692
Biolinja
Lähtöaika oli
13:59
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
14:00
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
14:01
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
14:01
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
14:02
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
14:02
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
14:03
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
14:03
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
14:04
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
14:04
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
14:05
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
14:05
1504
Vaala
Lähtöaika oli
14:06
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
14:07
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
14:08
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
14:09
834