This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
08:30
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
08:30
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
08:31
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
08:32
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
08:32
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
08:33
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
08:35
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
08:35
493
Markulantie
Lähtöaika oli
08:36
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
08:37
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
08:39
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
08:39
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
08:40
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
08:41
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:43
41
Puutori
Lähtöaika oli
08:44
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
08:50
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
08:51
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
08:51
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
08:52
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
08:53
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
08:54
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
08:55
1031
Datacity
Lähtöaika oli
08:56
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
08:56
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
08:57
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
08:58
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
08:58
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
09:00
692
Biolinja
Lähtöaika oli
09:00
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
09:01
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
09:02
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
09:02
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
09:03
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
09:03
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
09:04
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
09:04
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
09:05
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
09:05
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
09:06
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
09:07
1504
Vaala
Lähtöaika oli
09:07
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
09:08
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
09:09
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
09:10
834