This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
06:30
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
06:30
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
06:31
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
06:32
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
06:32
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
06:33
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
06:35
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
06:35
493
Markulantie
Lähtöaika oli
06:36
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
06:37
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
06:39
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
06:39
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
06:40
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
06:41
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:43
41
Puutori
Lähtöaika oli
06:44
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
06:50
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:51
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:51
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
06:52
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
06:53
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
06:54
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
06:55
1031
Datacity
Lähtöaika oli
06:56
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
06:56
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
06:57
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
06:58
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
06:58
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
07:00
692
Biolinja
Lähtöaika oli
07:00
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
07:01
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
07:02
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
07:02
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
07:03
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
07:03
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
07:04
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
07:04
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
07:05
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
07:05
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
07:06
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
07:07
1504
Vaala
Lähtöaika oli
07:07
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
07:08
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
07:09
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
07:10
834