This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Suikkila
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A7
➔
Suikkila
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
20:00
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
20:00
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
20:01
1461
Vaala
Lähtöaika oli
20:02
1674
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
20:03
1501
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
20:03
1502
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
20:04
704
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:04
705
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
20:05
706
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
20:06
707
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
20:06
708
Uimahalli
Lähtöaika oli
20:06
709
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
20:07
710
Karhunaukio
Lähtöaika oli
20:07
1041
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
20:08
711
Biolinja
Lähtöaika oli
20:09
712
Ahtolantie
Lähtöaika oli
20:09
1222
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
20:11
1040
Hippoksentie
Lähtöaika oli
20:11
1042
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
20:12
1044
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
20:12
1045
Datacity
Lähtöaika oli
20:12
1046
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
20:13
1047
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
20:14
1048
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:15
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:16
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:17
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:18
68
Kauppatori A7
Lähtöaika oli
20:27
1907
Puutori
Lähtöaika oli
20:28
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:29
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
20:30
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
20:31
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
20:31
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
20:32
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
20:33
475
Markulantie
Lähtöaika oli
20:33
476
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
20:34
477
Suikkilan ostoskeskus
Lähtöaika oli
20:35
478
Talinkorventie
Lähtöaika oli
20:35
480
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
20:36
481
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
20:36
482
Varnankatu
Lähtöaika oli
20:37
483
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
20:37
484
Suikkila
Lähtöaika oli
20:38
485