This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
16:50
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
16:50
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
16:51
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
16:51
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
16:52
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
16:53
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
16:54
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
16:55
493
Markulantie
Lähtöaika oli
16:56
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
16:57
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
16:58
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
16:59
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
16:59
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
17:00
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:02
41
Puutori
Lähtöaika oli
17:02
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
17:10
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
17:11
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
17:11
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
17:12
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
17:13
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
17:14
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
17:14
1031
Datacity
Lähtöaika oli
17:15
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
17:16
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
17:16
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
17:17
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
17:17
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
17:19
692
Biolinja
Lähtöaika oli
17:19
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
17:20
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
17:21
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
17:21
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
17:22
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
17:22
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
17:23
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
17:23
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
17:24
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
17:24
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
17:25
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
17:25
1504
Vaala
Lähtöaika oli
17:26
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
17:27
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
17:28
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
17:29
834