This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
20:25
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
20:25
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
20:26
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
20:26
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
20:27
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
20:27
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
20:29
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
20:29
493
Markulantie
Lähtöaika oli
20:30
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
20:30
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
20:31
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
20:32
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
20:32
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
20:33
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:35
41
Puutori
Lähtöaika oli
20:36
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
20:45
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:45
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:46
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:46
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:47
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
20:48
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
20:48
1031
Datacity
Lähtöaika oli
20:49
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
20:49
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
20:50
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
20:50
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
20:50
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
20:52
692
Biolinja
Lähtöaika oli
20:52
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
20:52
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
20:53
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
20:54
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
20:54
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
20:55
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
20:55
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
20:56
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:56
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
20:57
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
20:57
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
20:58
1504
Vaala
Lähtöaika oli
20:59
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
21:00
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
21:01
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
21:02
834