This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Suikkila
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pihkalankatu
➔
Suikkila
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
18:50
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
18:50
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
18:51
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
18:51
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
18:52
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
18:53
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
18:54
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
18:55
493
Markulantie
Lähtöaika oli
18:56
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
18:57
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
18:58
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
18:59
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
18:59
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:00
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:02
41
Puutori
Lähtöaika oli
19:02
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
19:10
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
19:10
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:11
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:11
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:12
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
19:13
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
19:13
1031
Datacity
Lähtöaika oli
19:14
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
19:14
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
19:15
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
19:15
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
19:15
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
19:17
692
Biolinja
Lähtöaika oli
19:17
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
19:17
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
19:18
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
19:19
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
19:19
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
19:20
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
19:20
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
19:21
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
19:21
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
19:22
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
19:22
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
19:23
1504
Vaala
Lähtöaika oli
19:24
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
19:25
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
19:26
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
19:27
834