This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo Taalintehtaankadun kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Suikkila
➔
Vaala-Varissuo Taalintehtaankadun kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Suikkila
Lähtöaika oli
15:50
485
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
15:50
486
Varnankatu
Lähtöaika oli
15:51
487
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
15:51
488
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
15:52
489
Talinkorventie
Lähtöaika oli
15:53
490
Kustavintie
Lähtöaika oli
15:54
975
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
15:55
493
Markulantie
Lähtöaika oli
15:56
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
15:57
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
15:58
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
15:59
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
15:59
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:00
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:02
41
Puutori
Lähtöaika oli
16:02
286
Kauppatori B7
Lähtöaika oli
16:10
1917
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:11
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:11
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:12
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:13
115
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
16:14
1030
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
16:14
1031
Datacity
Lähtöaika oli
16:15
1032
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
16:16
1033
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
16:16
1034
Hippoksentie
Lähtöaika oli
16:17
1036
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
16:17
1037
Ahtolantie
Lähtöaika oli
16:19
692
Biolinja
Lähtöaika oli
16:19
1813
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
16:20
694
Karhunaukio
Lähtöaika oli
16:21
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
16:21
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
16:22
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
16:22
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
16:23
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
16:23
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
16:24
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
16:24
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
16:25
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
16:25
1504
Vaala
Lähtöaika oli
16:26
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
16:27
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
16:28
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
16:29
834