This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 60
60
Vaala-Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori B7
➔
Vaala-Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
13:10
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
13:10
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
13:11
1461
Vaala
Lähtöaika oli
13:12
1674
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
13:13
1501
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
13:14
1502
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
13:14
704
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
13:15
705
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
13:16
706
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
13:17
707
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
13:18
708
Uimahalli
Lähtöaika oli
13:18
709
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
13:19
710
Karhunaukio
Lähtöaika oli
13:20
1041
Fiskarsinkatu
Lähtöaika oli
13:21
711
Biolinja
Lähtöaika oli
13:22
712
Ahtolantie
Lähtöaika oli
13:22
1222
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
13:23
1040
Hippoksentie
Lähtöaika oli
13:24
1042
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
13:25
1044
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
13:26
1045
Datacity
Lähtöaika oli
13:26
1046
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
13:28
1047
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
13:28
1048
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
13:30
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:31
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:32
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:33
68
Kauppatori A7
Lähtöaika oli
13:38
1907
Puutori
Lähtöaika oli
13:40
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:41
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:42
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
13:43
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:43
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:44
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
13:46
475
Markulantie
Lähtöaika oli
13:47
476
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
13:48
477
Suikkilan ostoskeskus
Lähtöaika oli
13:49
478
Talinkorventie
Lähtöaika oli
13:49
480
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
13:50
481
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
13:50
482
Varnankatu
Lähtöaika oli
13:51
483
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
13:52
484
Suikkila
Lähtöaika oli
13:52
485