This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23a
23A
Paattinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Paattinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
12:55
1943
Puutori
Lähtöaika oli
12:57
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:59
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:01
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:01
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:01
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:02
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:02
178
Markulantie
Lähtöaika oli
13:03
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
13:03
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
13:04
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
13:05
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
13:05
183
Leaf
Lähtöaika oli
13:05
184
Prykinkuja
Lähtöaika oli
13:06
1580
Moisionramppi
Lähtöaika oli
13:11
1077
Moisio
Lähtöaika oli
13:11
1078
Paimionkatu
Lähtöaika oli
13:12
1079
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:13
1080
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
13:14
1768
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
13:14
1769
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
13:15
1116
Isovuorentie
Lähtöaika oli
13:16
1378
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
13:16
282
Adventtikuja
Lähtöaika oli
13:17
283
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
13:17
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
13:18
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
13:19
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:20
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:20
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
13:21
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
13:22
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
13:23
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
13:23
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
13:24
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
13:24
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
13:25
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
13:26
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
13:27
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
13:27
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
13:29
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
13:29
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
13:30
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
13:30
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
13:31
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
13:32
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
13:33
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
13:33
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
13:34
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
13:34
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
13:35
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
13:36
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
13:37
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
13:38
1398