This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paattisten kirkko
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
10:25
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
10:25
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
10:26
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
10:26
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
10:27
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
10:28
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
10:29
1176
Auvaismäki
Lähtöaika oli
10:30
1102
Helastentie
Lähtöaika oli
10:30
1390
Tekkalantie
Lähtöaika oli
10:31
1391
Ropontie
Lähtöaika oli
10:31
1392
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
10:32
1396
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
10:33
1393
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
10:33
1394
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
10:34
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
10:35
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
10:35
1369
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
10:36
1370
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
10:37
1371
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
10:38
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
10:38
1772
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
10:39
1773
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
10:40
1097
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
10:41
1098
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
10:41
1099
Suvannontie
Lähtöaika oli
10:43
1106
Puolniituntie
Lähtöaika oli
10:45
1107
Myllyoja
Lähtöaika oli
10:46
1108
Urheilutalo
Lähtöaika oli
10:47
1109
Keinumäentie
Lähtöaika oli
10:47
1110
Paimala
Lähtöaika oli
10:48
1111
Huiskulantie
Lähtöaika oli
10:49
1112
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
10:50
1113
Aitonkuja
Lähtöaika oli
10:51
250
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
10:52
251
Maarian allas
Lähtöaika oli
10:53
252
Paimalantie
Lähtöaika oli
10:54
253
Riimukatu
Lähtöaika oli
10:55
261
Messinkikatu
Lähtöaika oli
10:56
262
Orhikujanne
Lähtöaika oli
10:57
263
Varsatie
Lähtöaika oli
10:58
264
Linnasmäki
Lähtöaika oli
10:59
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
10:59
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
11:00
266
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
11:01
267
Jokipelto
Lähtöaika oli
11:02
268
Markulantie
Lähtöaika oli
11:02
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
11:03
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
11:04
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
11:04
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
11:05
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
11:06
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:07
89
Puutori
Lähtöaika oli
11:08
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
11:10
1943