This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Auvaismäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
13:00
1943
Puutori
Lähtöaika oli
13:02
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:04
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:06
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:06
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:07
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:07
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:08
178
Markulantie
Lähtöaika oli
13:08
179
Jokipelto
Lähtöaika oli
13:09
231
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
13:10
232
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
13:11
233
Solkitarha
Lähtöaika oli
13:11
147
Linnasmäki
Lähtöaika oli
13:12
234
Varsatie
Lähtöaika oli
13:13
235
Orhikujanne
Lähtöaika oli
13:13
236
Messinkikatu
Lähtöaika oli
13:15
237
Riimukatu
Lähtöaika oli
13:16
238
Paimalantie
Lähtöaika oli
13:17
239
Maarian allas
Lähtöaika oli
13:18
240
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
13:18
241
Vaistentie
Lähtöaika oli
13:19
1087
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
13:20
1088
Huiskulantie
Lähtöaika oli
13:21
1089
Paimala
Lähtöaika oli
13:22
1090
Keinumäentie
Lähtöaika oli
13:23
1091
Urheilutalo
Lähtöaika oli
13:23
1092
Myllyoja
Lähtöaika oli
13:25
1093
Puolniituntie
Lähtöaika oli
13:25
1094
Suvannontie
Lähtöaika oli
13:27
1095
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
13:29
1105
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
13:29
1096
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
13:30
1358
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
13:31
1774
Haihuntie
Lähtöaika oli
13:31
1361
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
13:32
1362
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
13:32
1363
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
13:34
1364
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
13:35
1372
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
13:35
1100
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
13:36
1101
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
13:37
1385
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
13:38
1386
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
13:39
1395
Ropontie
Lähtöaika oli
13:40
1387
Tekkalantie
Lähtöaika oli
13:42
1388
Helastentie
Lähtöaika oli
13:43
1389
Auvaismäki
Lähtöaika oli
13:45
1102