This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Auvaismäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Auvaismäki
Lähtöaika oli
07:55
1102
Seuraava 09:15
Helastentie
Lähtöaika oli
07:55
1390
Seuraava 09:15
Tekkalantie
Lähtöaika oli
07:56
1391
Seuraava 09:16
Ropontie
Lähtöaika oli
07:56
1392
Seuraava 09:16
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
07:57
1396
Seuraava 09:17
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
07:58
1393
Seuraava 09:18
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
07:58
1394
Seuraava 09:18
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
07:59
1103
Seuraava 09:19
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
08:00
1104
Seuraava 09:20
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
08:00
1369
Seuraava 09:20
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
08:01
1370
Seuraava 09:21
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
08:02
1371
Seuraava 09:22
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
08:03
1359
Seuraava 09:23
Haihuntie
Lähtöaika oli
08:03
1772
Seuraava 09:23
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
08:04
1773
Seuraava 09:24
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
08:05
1097
Seuraava 09:25
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
08:06
1098
Seuraava 09:26
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
08:06
1099
Seuraava 09:26
Suvannontie
Lähtöaika oli
08:08
1106
Seuraava 09:28
Puolniituntie
Lähtöaika oli
08:10
1107
Seuraava 09:30
Myllyoja
Lähtöaika oli
08:11
1108
Seuraava 09:31
Urheilutalo
Lähtöaika oli
08:12
1109
Seuraava 09:32
Keinumäentie
Lähtöaika oli
08:12
1110
Seuraava 09:32
Paimala
Lähtöaika oli
08:13
1111
Seuraava 09:33
Huiskulantie
Lähtöaika oli
08:14
1112
Seuraava 09:34
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
08:15
1113
Seuraava 09:35
Aitonkuja
Lähtöaika oli
08:16
250
Seuraava 09:36
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
08:17
251
Seuraava 09:37
Maarian allas
Lähtöaika oli
08:18
252
Seuraava 09:38
Paimalantie
Lähtöaika oli
08:19
253
Seuraava 09:39
Riimukatu
Lähtöaika oli
08:20
261
Seuraava 09:40
Messinkikatu
Lähtöaika oli
08:21
262
Seuraava 09:41
Orhikujanne
Lähtöaika oli
08:22
263
Seuraava 09:42
Varsatie
Lähtöaika oli
08:23
264
Seuraava 09:43
Linnasmäki
Lähtöaika oli
08:24
265
Seuraava 09:44
Solkitarha
Lähtöaika oli
08:24
277
Seuraava 09:44
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
08:25
266
Seuraava 09:45
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
08:26
267
Seuraava 09:46
Jokipelto
Lähtöaika oli
08:27
268
Seuraava 09:47
Markulantie
Lähtöaika oli
08:27
198
Seuraava 09:47
Raunistulantie
Lähtöaika oli
08:28
199
Seuraava 09:48
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
08:29
200
Seuraava 09:49
Virusmäentie
Lähtöaika oli
08:29
201
Seuraava 09:49
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
08:30
202
Seuraava 09:50
Autistenaukio
Lähtöaika oli
08:31
203
Seuraava 09:51
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:32
89
Seuraava 09:52
Puutori
Lähtöaika oli
08:33
13
Seuraava 09:53
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
08:35
1943
Seuraava 09:55