This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Auvaismäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
15:05
1943
Puutori
Lähtöaika oli
15:07
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:08
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
15:10
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
15:10
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
15:10
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
15:11
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
15:11
178
Markulantie
Lähtöaika oli
15:12
179
Jokipelto
Lähtöaika oli
15:12
231
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
15:13
232
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
15:14
233
Solkitarha
Lähtöaika oli
15:14
147
Linnasmäki
Lähtöaika oli
15:15
234
Varsatie
Lähtöaika oli
15:15
235
Orhikujanne
Lähtöaika oli
15:15
236
Messinkikatu
Lähtöaika oli
15:17
237
Riimukatu
Lähtöaika oli
15:18
238
Paimalantie
Lähtöaika oli
15:18
239
Maarian allas
Lähtöaika oli
15:19
240
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
15:19
241
Vaistentie
Lähtöaika oli
15:20
1087
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
15:21
1088
Huiskulantie
Lähtöaika oli
15:22
1089
Paimala
Lähtöaika oli
15:22
1090
Keinumäentie
Lähtöaika oli
15:23
1091
Urheilutalo
Lähtöaika oli
15:23
1092
Myllyoja
Lähtöaika oli
15:24
1093
Puolniituntie
Lähtöaika oli
15:25
1094
Suvannontie
Lähtöaika oli
15:26
1095
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
15:27
1105
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
15:28
1096
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
15:28
1358
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
15:29
1774
Haihuntie
Lähtöaika oli
15:29
1361
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
15:30
1362
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
15:30
1363
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
15:31
1364
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
15:32
1372
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
15:32
1100
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
15:33
1101
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
15:34
1385
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
15:35
1386
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
15:35
1395
Ropontie
Lähtöaika oli
15:36
1387
Tekkalantie
Lähtöaika oli
15:37
1388
Helastentie
Lähtöaika oli
15:38
1389
Auvaismäki
Lähtöaika oli
15:40
1102