This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Auvaismäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
08:00
1943
Puutori
Lähtöaika oli
08:02
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:03
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
08:05
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
08:05
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
08:05
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
08:06
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
08:06
178
Markulantie
Lähtöaika oli
08:07
179
Jokipelto
Lähtöaika oli
08:07
231
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
08:08
232
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
08:09
233
Solkitarha
Lähtöaika oli
08:09
147
Linnasmäki
Lähtöaika oli
08:10
234
Varsatie
Lähtöaika oli
08:10
235
Orhikujanne
Lähtöaika oli
08:10
236
Messinkikatu
Lähtöaika oli
08:12
237
Riimukatu
Lähtöaika oli
08:13
238
Paimalantie
Lähtöaika oli
08:13
239
Maarian allas
Lähtöaika oli
08:14
240
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
08:14
241
Vaistentie
Lähtöaika oli
08:15
1087
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
08:16
1088
Huiskulantie
Lähtöaika oli
08:17
1089
Paimala
Lähtöaika oli
08:17
1090
Keinumäentie
Lähtöaika oli
08:18
1091
Urheilutalo
Lähtöaika oli
08:18
1092
Myllyoja
Lähtöaika oli
08:19
1093
Puolniituntie
Lähtöaika oli
08:20
1094
Suvannontie
Lähtöaika oli
08:21
1095
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
08:22
1105
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
08:23
1096
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
08:23
1358
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
08:24
1774
Haihuntie
Lähtöaika oli
08:24
1361
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
08:25
1362
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
08:25
1363
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
08:26
1364
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
08:27
1372
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
08:27
1100
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
08:28
1101
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
08:29
1385
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
08:30
1386
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
08:30
1395
Ropontie
Lähtöaika oli
08:31
1387
Tekkalantie
Lähtöaika oli
08:32
1388
Helastentie
Lähtöaika oli
08:33
1389
Auvaismäki
Lähtöaika oli
08:35
1102