This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Jäkärlä-Auvaismäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä-Auvaismäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
18:15
1943
Puutori
Lähtöaika oli
18:17
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:18
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
18:20
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
18:20
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
18:20
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
18:21
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
18:21
178
Markulantie
Lähtöaika oli
18:22
179
Jokipelto
Lähtöaika oli
18:22
231
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
18:23
232
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
18:24
233
Solkitarha
Lähtöaika oli
18:24
147
Linnasmäki
Lähtöaika oli
18:25
234
Varsatie
Lähtöaika oli
18:25
235
Orhikujanne
Lähtöaika oli
18:25
236
Messinkikatu
Lähtöaika oli
18:27
237
Riimukatu
Lähtöaika oli
18:28
238
Paimalantie
Lähtöaika oli
18:28
239
Maarian allas
Lähtöaika oli
18:29
240
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
18:29
241
Vaistentie
Lähtöaika oli
18:30
1087
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
18:31
1088
Huiskulantie
Lähtöaika oli
18:32
1089
Paimala
Lähtöaika oli
18:32
1090
Keinumäentie
Lähtöaika oli
18:33
1091
Urheilutalo
Lähtöaika oli
18:33
1092
Myllyoja
Lähtöaika oli
18:34
1093
Puolniituntie
Lähtöaika oli
18:35
1094
Suvannontie
Lähtöaika oli
18:36
1095
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
18:37
1105
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
18:38
1096
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
18:38
1358
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
18:39
1774
Haihuntie
Lähtöaika oli
18:39
1361
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
18:40
1362
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
18:40
1363
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
18:41
1364
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
18:42
1372
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
18:42
1100
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
18:43
1101
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
18:44
1385
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
18:45
1386
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
18:45
1395
Ropontie
Lähtöaika oli
18:46
1387
Tekkalantie
Lähtöaika oli
18:47
1388
Helastentie
Lähtöaika oli
18:48
1389
Auvaismäki
Lähtöaika oli
18:50
1102