This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22a
22A
Jäkärlä-Auvaismäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä-Auvaismäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Auvaismäki
Lähtöaika oli
16:55
1102
Helastentie
Lähtöaika oli
16:55
1390
Tekkalantie
Lähtöaika oli
16:56
1391
Ropontie
Lähtöaika oli
16:56
1392
Ihamuotilantie
Lähtöaika oli
16:57
1396
Vanha Auvaismäentie
Lähtöaika oli
16:58
1393
Pyhtyntie
Lähtöaika oli
16:58
1394
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
16:59
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
17:00
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
17:00
1369
Kärmelänkatu
Lähtöaika oli
17:01
1370
Suotorpankuja
Lähtöaika oli
17:02
1371
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
17:02
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
17:03
1772
Jäkärläntie
Lähtöaika oli
17:03
1773
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
17:04
1097
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
17:05
1098
Merovinkikatu
Lähtöaika oli
17:05
1099
Suvannontie
Lähtöaika oli
17:07
1106
Puolniituntie
Lähtöaika oli
17:08
1107
Myllyoja
Lähtöaika oli
17:09
1108
Urheilutalo
Lähtöaika oli
17:10
1109
Keinumäentie
Lähtöaika oli
17:11
1110
Paimala
Lähtöaika oli
17:12
1111
Huiskulantie
Lähtöaika oli
17:12
1112
Huhkonmaantie
Lähtöaika oli
17:13
1113
Aitonkuja
Lähtöaika oli
17:14
250
Kullanmäentie
Lähtöaika oli
17:15
251
Maarian allas
Lähtöaika oli
17:15
252
Paimalantie
Lähtöaika oli
17:16
253
Riimukatu
Lähtöaika oli
17:17
261
Messinkikatu
Lähtöaika oli
17:18
262
Orhikujanne
Lähtöaika oli
17:19
263
Varsatie
Lähtöaika oli
17:19
264
Linnasmäki
Lähtöaika oli
17:20
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
17:21
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
17:21
266
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
17:22
267
Jokipelto
Lähtöaika oli
17:23
268
Markulantie
Lähtöaika oli
17:23
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
17:24
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
17:25
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
17:25
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
17:26
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
17:26
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:27
89
Puutori
Lähtöaika oli
17:28
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
17:30
1943