This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A8
➔
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori A8
Lähtöaika oli
11:50
1908
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:50
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
11:50
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
11:50
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:53
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
11:55
207
Portsa
Lähtöaika oli
11:55
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
11:55
209
Annankatu
Lähtöaika oli
11:55
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
11:57
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
11:59
530
Tuontikatu
Lähtöaika oli
12:00
531
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
12:01
532
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
12:01
533
Marjaniementie
Lähtöaika oli
12:02
534
Tammela
Lähtöaika oli
12:03
535
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
12:03
537
Kansanpuisto
Lähtöaika oli
12:04
595
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
12:05
666
Rauhalantie
Lähtöaika oli
12:06
538
Lugnetintie
Lähtöaika oli
12:07
539
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
12:07
540
Tammimäki
Lähtöaika oli
12:08
541
Tammimäki
Lähtöaika oli
12:08
542
Honkapirtti
Lähtöaika oli
12:08
543
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
12:09
544
Birkka
Lähtöaika oli
12:09
545
Birkka
Lähtöaika oli
12:09
546
Kallanpää
Lähtöaika oli
12:10
547
Kuuvantie
Lähtöaika oli
12:10
548
Hietalantie
Lähtöaika oli
12:11
549
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
12:11
550
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
12:11
551
Kylpylä
Lähtöaika oli
12:12
556
Leirintäalue
Lähtöaika oli
12:13
1794
Ruissalo
Lähtöaika oli
12:14
553