This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kauppatori Kansanpuiston kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ruissalo
➔
Kauppatori Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori A8
Lähtöaika oli
16:20
1908
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
16:20
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
16:20
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
16:20
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
16:22
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
16:23
207
Portsa
Lähtöaika oli
16:23
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
16:23
209
Annankatu
Lähtöaika oli
16:23
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
16:25
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
16:26
530
Tuontikatu
Lähtöaika oli
16:27
531
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
16:28
532
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
16:29
533
Marjaniementie
Lähtöaika oli
16:30
534
Tammela
Lähtöaika oli
16:30
535
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
16:31
537
Kansanpuisto
Lähtöaika oli
16:32
595
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
16:33
666
Rauhalantie
Lähtöaika oli
16:34
538
Lugnetintie
Lähtöaika oli
16:34
539
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
16:35
540
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:35
541
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:35
542
Honkapirtti
Lähtöaika oli
16:36
543
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
16:36
544
Birkka
Lähtöaika oli
16:37
545
Birkka
Lähtöaika oli
16:37
546
Kallanpää
Lähtöaika oli
16:37
547
Kuuvantie
Lähtöaika oli
16:38
548
Hietalantie
Lähtöaika oli
16:38
549
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
16:38
550
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
16:39
551
Kylpylä
Lähtöaika oli
16:40
556
Leirintäalue
Lähtöaika oli
16:41
1794
Ruissalo
Lähtöaika oli
16:41
553