This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A8
➔
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ruissalo
Lähtöaika oli
16:27
553
Leirintäalue
Lähtöaika oli
16:27
1795
Kylpylä
Lähtöaika oli
16:28
556
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
16:29
1793
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
16:30
557
Hietalantie
Lähtöaika oli
16:30
558
Kuuvantie
Lähtöaika oli
16:30
559
Kallanpää
Lähtöaika oli
16:31
560
Birkka
Lähtöaika oli
16:31
561
Birkka
Lähtöaika oli
16:32
562
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
16:32
563
Honkapirtti
Lähtöaika oli
16:33
564
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:33
565
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:33
566
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
16:34
567
Lugnetintie
Lähtöaika oli
16:34
568
Rauhalantie
Lähtöaika oli
16:35
569
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
16:35
570
Kartanontie
Lähtöaika oli
16:35
571
Tammela
Lähtöaika oli
16:36
572
Marjaniementie
Lähtöaika oli
16:36
573
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
16:37
574
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
16:38
575
Tuontikatu
Lähtöaika oli
16:38
576
Kanslerintie
Lähtöaika oli
16:40
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
16:42
805
Annankatu
Lähtöaika oli
16:43
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
16:45
169
Portsa
Lähtöaika oli
16:46
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
16:46
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
16:46
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
16:46
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
16:46
109
Kauppatori A8
Lähtöaika oli
16:48
1908