This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kauppatori Kansanpuiston kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kylpylä
➔
Kauppatori Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kylpylä
Lähtöaika oli
20:57
556
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
20:58
1793
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
20:58
557
Hietalantie
Lähtöaika oli
20:58
558
Kuuvantie
Lähtöaika oli
20:59
559
Kallanpää
Lähtöaika oli
20:59
560
Birkka
Lähtöaika oli
21:00
561
Birkka
Lähtöaika oli
21:00
562
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
21:00
563
Honkapirtti
Lähtöaika oli
21:01
564
Tammimäki
Lähtöaika oli
21:01
565
Tammimäki
Lähtöaika oli
21:02
566
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
21:02
567
Lugnetintie
Lähtöaika oli
21:03
568
Rauhalantie
Lähtöaika oli
21:03
569
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
21:03
570
Kansanpuisto
Lähtöaika oli
21:04
595
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
21:05
666
Kartanontie
Lähtöaika oli
21:06
571
Tammela
Lähtöaika oli
21:06
572
Marjaniementie
Lähtöaika oli
21:07
573
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
21:08
574
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
21:08
575
Tuontikatu
Lähtöaika oli
21:09
576
Kanslerintie
Lähtöaika oli
21:11
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
21:13
805
Annankatu
Lähtöaika oli
21:14
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
21:16
169
Portsa
Lähtöaika oli
21:17
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
21:17
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
21:17
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
21:17
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
21:17
109
Kauppatori A8
Lähtöaika oli
21:19
1908