This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A8
➔
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ruissalo
Lähtöaika oli
16:52
553
Leirintäalue
Lähtöaika oli
16:52
1795
Kylpylä
Lähtöaika oli
16:53
556
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
16:55
1793
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
16:55
557
Hietalantie
Lähtöaika oli
16:55
558
Kuuvantie
Lähtöaika oli
16:56
559
Kallanpää
Lähtöaika oli
16:56
560
Birkka
Lähtöaika oli
16:57
561
Birkka
Lähtöaika oli
16:57
562
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
16:57
563
Honkapirtti
Lähtöaika oli
16:58
564
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:58
565
Tammimäki
Lähtöaika oli
16:59
566
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
16:59
567
Lugnetintie
Lähtöaika oli
16:59
568
Rauhalantie
Lähtöaika oli
17:00
569
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
17:00
570
Kansanpuisto
Lähtöaika oli
17:01
595
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
17:02
666
Kartanontie
Lähtöaika oli
17:03
571
Tammela
Lähtöaika oli
17:03
572
Marjaniementie
Lähtöaika oli
17:04
573
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
17:05
574
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
17:05
575
Tuontikatu
Lähtöaika oli
17:06
576
Kanslerintie
Lähtöaika oli
17:08
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
17:09
805
Annankatu
Lähtöaika oli
17:11
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
17:13
169
Portsa
Lähtöaika oli
17:14
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
17:14
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
17:14
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
17:14
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
17:14
109
Kauppatori A8
Lähtöaika oli
17:16
1908