This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21a
21A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paavolan koulu
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
12:05
1943
Puutori
Lähtöaika oli
12:07
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:09
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
12:11
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
12:11
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
12:12
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
12:12
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
12:12
178
Markulantie
Lähtöaika oli
12:13
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
12:14
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
12:15
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
12:16
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
12:16
183
Leaf
Lähtöaika oli
12:16
184
Prykinkuja
Lähtöaika oli
12:18
1580
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
12:22
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
12:23
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
12:23
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
12:24
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
12:25
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
12:26
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
12:27
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
12:28
1064
Moisio
Lähtöaika oli
12:29
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
12:29
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
12:29
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
12:30
1776
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
12:31
1778
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
12:31
1780
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
12:32
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
12:33
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
12:33
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
12:34
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
12:35
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
12:36
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
12:37
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
12:38
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
12:39
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
12:39
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
12:40
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
12:41
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
12:42
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
12:42
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
12:43
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
12:45
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
12:45
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
12:46
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
12:46
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
12:48
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
12:48
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
12:49
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
12:50
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
12:50
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
12:51
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
12:52
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
12:53
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
12:53
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
12:55
1398