This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21a
21A
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paavolan koulu
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
03:25
1943
Puutori
Lähtöaika oli
03:27
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
03:28
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
03:30
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
03:30
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
03:30
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
03:31
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
03:31
178
Markulantie
Lähtöaika oli
03:32
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
03:32
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
03:33
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
03:33
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
03:34
183
Leaf
Lähtöaika oli
03:34
184
Prykinkuja
Lähtöaika oli
03:35
1580
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
03:38
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
03:39
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
03:40
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
03:40
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
03:41
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
03:42
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
03:43
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
03:44
1064
Moisio
Lähtöaika oli
03:44
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
03:44
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
03:45
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
03:45
1776
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
03:45
1778
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
03:46
1780
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
03:46
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
03:47
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
03:48
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
03:48
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
03:49
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
03:49
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
03:51
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
03:51
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
03:52
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
03:52
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
03:53
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
03:54
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
03:54
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
03:55
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
03:55
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
03:57
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
03:57
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
03:57
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
03:58
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
03:59
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
03:59
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
04:00
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
04:01
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
04:01
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
04:02
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
04:02
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
04:03
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
04:04
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
04:05
1398