This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21a
21A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paavolan koulu
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
03:50
1398
Seuraava 04:25
Valuntie
Lähtöaika oli
03:50
1160
Seuraava 04:25
Säkyläntie
Lähtöaika oli
03:50
1377
Seuraava 04:25
Tuomisentie
Lähtöaika oli
03:51
1161
Seuraava 04:26
Kaivastentie
Lähtöaika oli
03:51
1162
Seuraava 04:26
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
03:52
1163
Seuraava 04:27
Joenperäntie
Lähtöaika oli
03:52
1164
Seuraava 04:27
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
03:52
1165
Seuraava 04:27
Viikkalantie
Lähtöaika oli
03:53
1166
Seuraava 04:28
Levauksentie
Lähtöaika oli
03:53
1167
Seuraava 04:28
Alakartanontie
Lähtöaika oli
03:54
1168
Seuraava 04:29
Aluetalo
Lähtöaika oli
03:55
1169
Seuraava 04:30
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
03:55
1170
Seuraava 04:30
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
03:55
1171
Seuraava 04:30
Männistöntie
Lähtöaika oli
03:56
1172
Seuraava 04:31
Männistöntie
Lähtöaika oli
03:56
1173
Seuraava 04:31
Sakontie
Lähtöaika oli
03:57
1174
Seuraava 04:32
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
03:57
1175
Seuraava 04:32
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
03:58
1176
Seuraava 04:33
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
03:59
1177
Seuraava 04:34
Krouvintie
Lähtöaika oli
03:59
1178
Seuraava 04:34
Auvaistentie
Lähtöaika oli
03:59
1179
Seuraava 04:34
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
04:00
1180
Seuraava 04:35
Haverintie
Lähtöaika oli
04:01
1072
Seuraava 04:36
Saarenoja
Lähtöaika oli
04:02
1073
Seuraava 04:37
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
04:02
1074
Seuraava 04:37
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
04:03
396
Seuraava 04:38
Antinkuja
Lähtöaika oli
04:03
1785
Seuraava 04:38
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
04:04
1783
Seuraava 04:39
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
04:05
1781
Seuraava 04:40
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
04:05
1779
Seuraava 04:41
Sädekuja
Lähtöaika oli
04:06
652
Seuraava 04:42
Paattistentie
Lähtöaika oli
04:06
765
Seuraava 04:42
Moisio
Lähtöaika oli
04:07
1078
Seuraava 04:43
Paimionkatu
Lähtöaika oli
04:07
1079
Seuraava 04:43
Moision koulu
Lähtöaika oli
04:08
1080
Seuraava 04:44
Karhulantie
Lähtöaika oli
04:09
1082
Seuraava 04:46
Suihkarintie
Lähtöaika oli
04:11
1083
Seuraava 04:47
Vaistentie
Lähtöaika oli
04:11
1084
Seuraava 04:48
Moisiontie
Lähtöaika oli
04:12
1585
Seuraava 04:49
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
04:13
1583
Seuraava 04:50
Prykinkuja
Lähtöaika oli
04:18
649
Seuraava 04:56
Marttilantie
Lähtöaika oli
04:18
191
Seuraava 04:56
Leaf
Lähtöaika oli
04:19
192
Seuraava 04:57
Paltankatu
Lähtöaika oli
04:19
193
Seuraava 04:57
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
04:19
194
Seuraava 04:58
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
04:20
195
Seuraava 04:58
Kaerlantie
Lähtöaika oli
04:20
196
Seuraava 04:59
Möörönkuja
Lähtöaika oli
04:21
197
Seuraava 05:00
Markulantie
Lähtöaika oli
04:22
198
Seuraava 05:00
Raunistulantie
Lähtöaika oli
04:22
199
Seuraava 05:01
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
04:23
200
Seuraava 05:02
Virusmäentie
Lähtöaika oli
04:23
201
Seuraava 05:02
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
04:24
202
Seuraava 05:03
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:24
203
Seuraava 05:04
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:26
89
Seuraava 05:05
Puutori
Lähtöaika oli
04:26
13
Seuraava 05:06
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
04:28
1943
Seuraava 05:08