This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 402
402
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Lieto as
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Lieto as
Lähtöaika oli
13:00
5112
Seuraava 14:15
Poikoja
Lähtöaika oli
13:00
5110
Seuraava 14:15
Mannintie
Lähtöaika oli
13:01
5108
Seuraava 14:16
Vintalantie
Lähtöaika oli
13:01
5106
Seuraava 14:16
Nautelankoski
Lähtöaika oli
13:02
5104
Seuraava 14:17
Pahkamäen koulu
Lähtöaika oli
13:02
5102
Seuraava 14:17
Paljasmäki
Lähtöaika oli
13:03
5100
Seuraava 14:18
Veijula
Lähtöaika oli
13:04
5098
Seuraava 14:19
Mäkkylä
Lähtöaika oli
13:04
5096
Seuraava 14:19
Könkkämäki
Lähtöaika oli
13:05
5094
Seuraava 14:20
Kujalantie
Lähtöaika oli
13:05
5092
Seuraava 14:20
Iso-Ketola
Lähtöaika oli
13:06
5090
Seuraava 14:21
Hakula
Lähtöaika oli
13:06
5088
Seuraava 14:21
Vilkkimäki
Lähtöaika oli
13:07
5086
Seuraava 14:22
Tervalantie
Lähtöaika oli
13:07
5084
Seuraava 14:22
Hopeapajuntie
Lähtöaika oli
13:08
5082
Seuraava 14:23
Kopinnonkuja
Lähtöaika oli
13:09
5080
Seuraava 14:24
Harjutie
Lähtöaika oli
13:09
5078
Seuraava 14:24
Laustee
Lähtöaika oli
13:09
5076
Seuraava 14:24
Harviainen
Lähtöaika oli
13:10
5074
Seuraava 14:25
Palovuori
Lähtöaika oli
13:11
5072
Seuraava 14:26
Ilmarinen
Lähtöaika oli
13:11
5070
Seuraava 14:26
Kanahaka
Lähtöaika oli
13:12
5068
Seuraava 14:27
Väänteläntie
Lähtöaika oli
13:13
5066
Seuraava 14:28
Pakurla
Lähtöaika oli
13:14
5062
Seuraava 14:29
Kanta-Haihuntie
Lähtöaika oli
13:15
684
Seuraava 14:30
Rojolantie
Lähtöaika oli
13:15
259
Seuraava 14:30
Ravurinkatu
Lähtöaika oli
13:16
260
Seuraava 14:31
Paimalantie
Lähtöaika oli
13:16
253
Seuraava 14:31
Riimukatu
Lähtöaika oli
13:16
261
Seuraava 14:31
Messinkikatu
Lähtöaika oli
13:17
262
Seuraava 14:32
Orhikujanne
Lähtöaika oli
13:18
263
Seuraava 14:33
Varsatie
Lähtöaika oli
13:18
264
Seuraava 14:33
Linnasmäki
Lähtöaika oli
13:19
265
Seuraava 14:34
Solkitarha
Lähtöaika oli
13:19
277
Seuraava 14:34
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
13:20
266
Seuraava 14:35
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
13:20
267
Seuraava 14:35
Jokipelto
Lähtöaika oli
13:21
268
Seuraava 14:36
Markulantie
Lähtöaika oli
13:22
198
Seuraava 14:37
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:23
199
Seuraava 14:38
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:23
200
Seuraava 14:38
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:23
201
Seuraava 14:38
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:24
202
Seuraava 14:39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:25
203
Seuraava 14:40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:26
41
Seuraava 14:41
Puutori PT6
PT6
Lähtöaika oli
13:27
1956
Seuraava 14:42