This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 402
402
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Lieto as
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Lieto as
Lähtöaika oli
15:30
5112
Seuraava 16:45
Poikoja
Lähtöaika oli
15:30
5110
Seuraava 16:45
Mannintie
Lähtöaika oli
15:31
5108
Seuraava 16:46
Vintalantie
Lähtöaika oli
15:31
5106
Seuraava 16:46
Nautelankoski
Lähtöaika oli
15:32
5104
Seuraava 16:47
Pahkamäen koulu
Lähtöaika oli
15:32
5102
Seuraava 16:47
Paljasmäki
Lähtöaika oli
15:33
5100
Seuraava 16:48
Veijula
Lähtöaika oli
15:34
5098
Seuraava 16:49
Mäkkylä
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
14:19
5096
Seuraava 15:34
Könkkämäki
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
14:20
5094
Seuraava 15:35
Kujalantie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
14:20
5092
Seuraava 15:35
Iso-Ketola
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
14:21
5090
Seuraava 15:36
Hakula
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
14:21
5088
Seuraava 15:36
Vilkkimäki
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
14:22
5086
Seuraava 15:37
Tervalantie
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
14:22
5084
Seuraava 15:37
Hopeapajuntie
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
14:23
5082
Seuraava 15:38
Kopinnonkuja
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
14:24
5080
Seuraava 15:39
Harjutie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
14:24
5078
Seuraava 15:39
Laustee
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
14:24
5076
Seuraava 15:39
Harviainen
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
14:25
5074
Seuraava 15:40
Palovuori
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
14:26
5072
Seuraava 15:41
Ilmarinen
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
14:26
5070
Seuraava 15:41
Kanahaka
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
14:27
5068
Seuraava 15:42
Väänteläntie
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
14:28
5066
Seuraava 15:43
Pakurla
Lähtöaika oli
14:29
5062
Seuraava 15:44
Kanta-Haihuntie
Lähtöaika oli
14:30
684
Seuraava 15:45
Rojolantie
Lähtöaika oli
14:30
259
Seuraava 15:45
Ravurinkatu
Lähtöaika oli
14:31
260
Seuraava 15:46
Paimalantie
Lähtöaika oli
14:31
253
Seuraava 15:46
Riimukatu
Lähtöaika oli
14:31
261
Seuraava 15:46
Messinkikatu
Lähtöaika oli
14:32
262
Seuraava 15:47
Orhikujanne
Lähtöaika oli
14:33
263
Seuraava 15:48
Varsatie
Lähtöaika oli
14:33
264
Seuraava 15:48
Linnasmäki
Lähtöaika oli
14:34
265
Seuraava 15:49
Solkitarha
Lähtöaika oli
14:34
277
Seuraava 15:49
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
14:35
266
Seuraava 15:50
Maarian kirkko
Lähtöaika oli
14:35
267
Seuraava 15:50
Jokipelto
Lähtöaika oli
14:36
268
Seuraava 15:51
Markulantie
Lähtöaika oli
14:37
198
Seuraava 15:52
Raunistulantie
Lähtöaika oli
14:38
199
Seuraava 15:53
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
14:38
200
Seuraava 15:53
Virusmäentie
Lähtöaika oli
14:38
201
Seuraava 15:53
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
14:39
202
Seuraava 15:54
Autistenaukio
Lähtöaika oli
14:40
203
Seuraava 15:55
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:41
41
Seuraava 15:56
Puutori PT6
PT6
Lähtöaika oli
14:42
1956
Seuraava 15:57