This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi p3
P3
Ilpoinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Rakennusmestarintie
➔
Ilpoinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Rakennusmestarintie
Lähtöaika oli
11:28
1534
Rakennusmestarintie
Lähtöaika oli
11:29
1533
Länsikeskus
Lähtöaika oli
11:29
1531
Asentajankatu
Lähtöaika oli
11:30
822
Nuijamaantie
Lähtöaika oli
11:30
1469
Viilarinkatu
Lähtöaika oli
11:31
1559
Markulantie
Lähtöaika oli
11:32
476
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
11:32
477
Suikkilan ostoskeskus
Lähtöaika oli
11:33
478
Talinkorventie
Lähtöaika oli
11:34
480
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
11:37
481
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
11:37
482
Varnankatu
Lähtöaika oli
11:38
483
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
11:38
484
Palvelutalo Ruohonpääntie
Lähtöaika oli
11:42
1970
Ruohonpäänkatu
Lähtöaika oli
11:42
1022
Untolankatu
Lähtöaika oli
11:43
1023
Itäpellonkatu
Lähtöaika oli
11:43
1024
Kähärintie
Lähtöaika oli
11:44
1025
Pohjola
Lähtöaika oli
11:46
1806
Paasirinne
Lähtöaika oli
11:46
1026
Logomo
Lähtöaika oli
11:47
1017
Yrjänänaukio
Lähtöaika oli
11:48
1028
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:49
89
Ajurinkatu
Lähtöaika oli
11:51
1545
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
11:52
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
11:53
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:54
109
Kauppatori B8
Lähtöaika oli
12:00
1918
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
12:03
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
12:03
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
12:04
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
12:05
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
12:06
1816
Föri
Lähtöaika oli
12:07
294
Unioninkatu
Lähtöaika oli
12:08
783
Telakkaranta
Lähtöaika oli
12:09
789
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
12:11
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
12:11
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
12:12
102
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
12:14
942
Askaistentie
Lähtöaika oli
12:14
605
Käpytie
Lähtöaika oli
12:17
1973
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
12:17
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
12:18
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
12:19
862
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
12:20
1799
Citymarket
Lähtöaika oli
12:26
1801
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
12:27
1687
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:27
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
12:28
502
Henrikinkirkko
Lähtöaika oli
12:28
503
Petrelius
Lähtöaika oli
12:29
504
Puimalankuja
Lähtöaika oli
12:30
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
12:32
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
12:32
1720
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:33
1000
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
12:34
1001
Ispoinen
Lähtöaika oli
12:34
998
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
12:34
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
12:35
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
12:35
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
12:36
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
12:37
1701
Uittamo
Lähtöaika oli
12:38
1703
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:39
1702
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:39
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
12:40
602
Rykmentintie
Lähtöaika oli
12:40
1454
Juhanankatu
Lähtöaika oli
12:41
516
Pulkkavuori
Lähtöaika oli
12:41
517
Ilpoistenrinne
Lähtöaika oli
12:42
518
Katariinakoti
Lähtöaika oli
12:42
1706
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
12:43
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
12:43
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
12:44
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
12:45
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
12:45
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
12:46
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
12:47
1494
Ilpoistenmäki
Lähtöaika oli
12:49
510
Ilpoisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
12:49
511
Jaakkimankatu
Lähtöaika oli
12:50
512
Ilpoinen
Lähtöaika oli
12:50
513
Ilpoinen
Lähtöaika oli
12:51
456