This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi p2
P2
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A9
➔
Skanssi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori A9
A9
Lähtöaika oli
04:35
1909
Seuraava 06:35
Brahenkatu
Lähtöaika oli
04:37
16
Seuraava 06:37
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
04:38
1597
Seuraava 06:38
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
04:38
1599
Seuraava 06:38
Verkahovi
Lähtöaika oli
04:39
1601
Seuraava 06:39
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
04:41
1605
Seuraava 06:41
Kirkkotien terveyskeskus
Lähtöaika oli
04:45
218
Seuraava 06:45
Suntiontie
Lähtöaika oli
04:46
1647
Seuraava 06:46
Elinantie
Lähtöaika oli
04:46
284
Seuraava 06:46
Elinantie
Lähtöaika oli
04:47
285
Seuraava 06:47
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
04:47
1636
Seuraava 06:47
Haapatie
Lähtöaika oli
04:48
1663
Seuraava 06:48
Tammitie
Lähtöaika oli
04:48
120
Seuraava 06:48
Metsätie
Lähtöaika oli
04:49
121
Seuraava 06:49
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
04:49
122
Seuraava 06:49
Hannunniittu
Lähtöaika oli
04:50
123
Seuraava 06:50
Kurala
Lähtöaika oli
04:54
56
Seuraava 06:54
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
04:54
1661
Seuraava 06:54
Kylämäki
Lähtöaika oli
04:55
1659
Seuraava 06:55
Jaaninoja
Lähtöaika oli
04:55
1657
Seuraava 06:55
Kohmontie
Lähtöaika oli
04:56
1655
Seuraava 06:56
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
04:56
1653
Seuraava 06:56
Kohmo
Lähtöaika oli
04:58
1651
Seuraava 06:58
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
04:59
1652
Seuraava 06:59
Kohmontie
Lähtöaika oli
05:00
1654
Seuraava 07:00
Ylännekatu
Lähtöaika oli
05:01
841
Seuraava 07:01
Prisma
Lähtöaika oli
05:06
1805
Seuraava 07:06
Jaaninoja
Lähtöaika oli
05:06
1338
Seuraava 07:06
Pääskynlento
Lähtöaika oli
05:14
1964
Seuraava 07:14
Palokärjenkatu
Lähtöaika oli
05:16
1963
Seuraava 07:16
Kotkankatu
Lähtöaika oli
05:16
880
Seuraava 07:16
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
05:17
881
Seuraava 07:17
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
05:20
1461
Seuraava 07:20
Vaala
Lähtöaika oli
05:22
1674
Seuraava 07:22
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
05:22
1501
Seuraava 07:22
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
05:23
1502
Seuraava 07:23
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
05:23
704
Seuraava 07:23
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
05:24
705
Seuraava 07:24
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
05:24
706
Seuraava 07:24
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
05:25
707
Seuraava 07:25
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
05:25
708
Seuraava 07:25
Uimahalli
Lähtöaika oli
05:26
709
Seuraava 07:26
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
05:27
710
Seuraava 07:27
Karhunaukio
Lähtöaika oli
05:27
1041
Seuraava 07:27
Poropuiston kenttä
Lähtöaika oli
05:29
1683
Seuraava 07:28
Skanssi
Lähtöaika oli
05:30
347
Seuraava 07:29
Vain poistuminen
Skanssi
Lähtöaika oli
05:30
349
Seuraava 07:29