This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Suovuoren kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Suovuoren kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
03:54
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
03:55
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
03:55
3010
Ruona
Lähtöaika oli
03:56
3008
Taimon koulu
Lähtöaika oli
03:58
3114
Nuhjalantie
Lähtöaika oli
03:59
3112
Kielokuja
Lähtöaika oli
04:00
3110
Suovuori
Lähtöaika oli
04:01
3108
Alitalontie
Lähtöaika oli
04:01
3106
Isotalontie
Lähtöaika oli
04:02
3104
Suopellon koulu
Lähtöaika oli
04:03
3102
Tiilenkantajantie
Lähtöaika oli
04:03
3100
Murikko
Lähtöaika oli
04:03
3098
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
04:05
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
04:06
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
04:07
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
04:08
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
04:09
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
04:10
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
04:11
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
04:12
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
04:12
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
04:13
2014
Varppee
Lähtöaika oli
04:13
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
04:14
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
04:14
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
04:15
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
04:17
2004
Huhko
Lähtöaika oli
04:18
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
04:19
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
04:21
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
04:21
782
Markulantie
Lähtöaika oli
04:22
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
04:23
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
04:24
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
04:25
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
04:26
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:27
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:30
41
Puutori
Lähtöaika oli
04:33
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
04:37
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
04:38
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
04:39
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
04:40
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
04:41
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
04:42
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
04:42
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
04:43
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
04:44
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
04:46
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
04:46
1641
Kausela
Lähtöaika oli
04:49
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
04:50
6115
Tammi
Lähtöaika oli
04:52
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
04:52
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
04:53
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
04:54
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
04:54
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
04:55
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
04:56
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
04:57
5013
Vieru
Lähtöaika oli
04:57
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
04:58
5017
Lieto
Lähtöaika oli
04:58
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
04:59
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
04:59
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
05:00
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
05:03
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
05:04
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
05:05
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
05:05
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
05:07
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
05:08
5043