This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A1
➔
Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
12:10
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
12:11
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
12:11
3010
Ruona
Lähtöaika oli
12:12
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
12:13
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
12:14
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
12:15
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
12:16
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
12:16
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
12:18
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
12:19
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
12:20
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
12:21
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
12:21
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
12:22
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
12:23
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
12:24
2014
Varppee
Lähtöaika oli
12:24
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
12:25
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
12:25
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
12:26
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
12:27
2004
Huhko
Lähtöaika oli
12:28
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
12:29
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
12:31
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
12:31
782
Markulantie
Lähtöaika oli
12:32
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
12:33
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
12:34
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
12:35
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
12:36
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
12:37
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:40
41
Puutori
Lähtöaika oli
12:43
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
12:50
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:51
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:52
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:53
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:54
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:55
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
12:55
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:55
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
12:56
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
12:58
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
12:58
1641
Kausela
Lähtöaika oli
13:00
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
13:01
6115
Tammi
Lähtöaika oli
13:03
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
13:04
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
13:04
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
13:05
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
13:06
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
13:07
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
13:07
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
13:09
5013
Vieru
Lähtöaika oli
13:09
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
13:10
5017
Lieto
Lähtöaika oli
13:11
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
13:12
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
13:12
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
13:13
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
13:15
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
13:16
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
13:16
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
13:17
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
13:18
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
13:19
5043