This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A1
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
04:10
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
04:11
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
04:11
3010
Ruona
Lähtöaika oli
04:12
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
04:13
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
04:14
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
04:15
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
04:16
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
04:16
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
04:18
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
04:19
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
04:20
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
04:21
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
04:21
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
04:22
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
04:23
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
04:24
2014
Varppee
Lähtöaika oli
04:24
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
04:25
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
04:25
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
04:26
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
04:28
2004
Huhko
Lähtöaika oli
04:29
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
04:30
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
04:32
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
04:32
782
Markulantie
Lähtöaika oli
04:33
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
04:34
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
04:35
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
04:36
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
04:37
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:38
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:41
41
Puutori
Lähtöaika oli
04:44
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
04:50
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
04:51
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
04:52
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
04:53
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
04:54
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
04:55
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
04:55
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
04:56
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
04:57
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
04:59
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
04:59
1641
Kausela
Lähtöaika oli
05:02
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
05:03
6115
Tammi
Lähtöaika oli
05:05
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
05:05
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
05:06
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
05:07
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
05:07
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
05:08
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
05:09
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
05:10
5013
Vieru
Lähtöaika oli
05:10
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
05:11
5017
Lieto
Lähtöaika oli
05:11
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
05:12
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
05:12
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
05:13
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
05:16
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
05:17
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
05:18
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
05:18
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
05:20
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
05:21
5043