This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A1
➔
Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
23:30
1901
Puutori
Lähtöaika oli
23:30
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
23:32
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
23:32
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
23:33
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
23:33
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
23:34
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
23:36
475
Markulantie
Lähtöaika oli
23:36
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
23:37
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
23:38
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
23:38
779
Huhko
Lähtöaika oli
23:40
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
23:40
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
23:42
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
23:43
2009
Varppee
Lähtöaika oli
23:43
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
23:43
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
23:44
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
23:44
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
23:45
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
23:46
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
23:47
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
23:47
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
23:49
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
23:49
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
23:51
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
23:52
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
23:53
3005
Ruona
Lähtöaika oli
23:53
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
23:54
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
23:54
3011
Naantali
Lähtöaika oli
23:56
3018