This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
19:38
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
19:38
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
19:39
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
19:39
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
19:40
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
19:41
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
19:41
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
19:42
5024
Lieto
Lähtöaika oli
19:42
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
19:43
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
19:43
5018
Vieru
Lähtöaika oli
19:44
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
19:44
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
19:45
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
19:45
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
19:47
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
19:47
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
19:48
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
19:48
5002
Tammi
Lähtöaika oli
19:49
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
19:50
6116
Kausela
Lähtöaika oli
19:51
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
19:52
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
19:53
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
19:54
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
19:55
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
19:55
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:56
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:57
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:59
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:00
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
20:05
1901
Puutori
Lähtöaika oli
20:06
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:07
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
20:08
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
20:09
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
20:10
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
20:11
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
20:13
475
Markulantie
Lähtöaika oli
20:14
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
20:15
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
20:16
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
20:16
779
Huhko
Lähtöaika oli
20:18
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
20:19
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
20:21
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
20:22
2009
Varppee
Lähtöaika oli
20:22
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
20:22
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
20:23
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
20:24
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
20:25
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
20:25
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
20:26
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
20:27
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
20:29
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
20:29
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
20:31
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
20:32
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
20:33
3005
Ruona
Lähtöaika oli
20:33
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
20:34
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
20:34
3011
Naantali
Lähtöaika oli
20:36
3018