This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
17:34
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
17:35
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
17:35
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
17:36
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
17:36
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
17:37
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
17:38
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
17:39
5024
Lieto
Lähtöaika oli
17:39
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
17:39
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
17:40
5018
Vieru
Lähtöaika oli
17:41
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
17:41
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
17:42
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
17:42
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
17:43
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
17:44
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
17:45
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
17:45
5002
Tammi
Lähtöaika oli
17:46
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
17:47
6116
Kausela
Lähtöaika oli
17:48
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
17:49
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
17:50
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
17:51
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
17:52
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
17:53
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
17:54
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
17:55
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
17:57
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
17:58
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
18:03
1901
Puutori
Lähtöaika oli
18:04
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:05
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
18:06
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
18:07
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
18:08
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
18:09
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
18:11
475
Markulantie
Lähtöaika oli
18:12
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
18:13
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
18:15
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
18:15
779
Huhko
Lähtöaika oli
18:17
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
18:18
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
18:20
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
18:21
2009
Varppee
Lähtöaika oli
18:21
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
18:21
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
18:22
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
18:22
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
18:23
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
18:24
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
18:25
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
18:25
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
18:27
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
18:27
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
18:29
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
18:30
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
18:31
3005
Ruona
Lähtöaika oli
18:32
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
18:33
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
18:33
3011
Naantali
Lähtöaika oli
18:35
3018