This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
16:31
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
16:32
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
16:32
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
16:33
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
16:33
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:34
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
16:35
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
16:36
5024
Lieto
Lähtöaika oli
16:36
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
16:36
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
16:37
5018
Vieru
Lähtöaika oli
16:38
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
16:38
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
16:39
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
16:39
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
16:40
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
16:41
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
16:42
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
16:42
5002
Tammi
Lähtöaika oli
16:43
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
16:44
6116
Kausela
Lähtöaika oli
16:45
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
16:46
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
16:47
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
16:48
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
16:49
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
16:50
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:51
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:52
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:54
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:55
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
17:00
1901
Puutori
Lähtöaika oli
17:01
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:02
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
17:03
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
17:04
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
17:05
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
17:06
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
17:08
475
Markulantie
Lähtöaika oli
17:09
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
17:10
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
17:12
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
17:12
779
Huhko
Lähtöaika oli
17:14
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
17:15
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
17:17
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
17:18
2009
Varppee
Lähtöaika oli
17:18
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
17:18
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
17:19
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
17:19
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
17:20
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
17:21
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
17:22
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
17:22
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
17:24
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
17:24
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
17:26
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
17:27
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
17:28
3005
Ruona
Lähtöaika oli
17:29
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
17:30
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
17:30
3011
Naantali
Lähtöaika oli
17:32
3018