This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
16:01
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
16:02
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
16:02
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
16:03
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
16:03
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:04
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
16:05
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
16:06
5024
Lieto
Lähtöaika oli
16:06
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
16:06
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
16:07
5018
Vieru
Lähtöaika oli
16:08
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
16:08
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
16:09
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
16:09
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
16:10
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
16:11
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
16:12
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
16:12
5002
Tammi
Lähtöaika oli
16:13
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
16:14
6116
Kausela
Lähtöaika oli
16:15
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
16:16
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
16:17
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
16:18
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
16:19
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
16:20
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:21
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:22
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:24
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:25
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
16:30
1901
Puutori
Lähtöaika oli
16:31
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:32
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:33
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
16:34
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
16:35
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
16:36
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
16:38
475
Markulantie
Lähtöaika oli
16:39
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
16:40
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
16:42
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
16:43
779
Huhko
Lähtöaika oli
16:44
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
16:46
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
16:48
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
16:49
2009
Varppee
Lähtöaika oli
16:49
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
16:49
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
16:50
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
16:50
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
16:51
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
16:52
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
16:53
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
16:53
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
16:55
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
16:55
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
16:57
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
16:58
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
16:59
3005
Ruona
Lähtöaika oli
17:00
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
17:01
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
17:01
3011
Naantali
Lähtöaika oli
17:03
3018