This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
15:30
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
15:31
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
15:31
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
15:32
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
15:32
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
15:33
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
15:34
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
15:35
5024
Lieto
Lähtöaika oli
15:35
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
15:35
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
15:36
5018
Vieru
Lähtöaika oli
15:37
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
15:37
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
15:38
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
15:38
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
15:39
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
15:40
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
15:41
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
15:41
5002
Tammi
Lähtöaika oli
15:42
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
15:43
6116
Kausela
Lähtöaika oli
15:44
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
15:45
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
15:46
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
15:47
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
15:48
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
15:49
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
15:50
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
15:51
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:53
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
15:55
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
16:00
1901
Puutori
Lähtöaika oli
16:01
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:02
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:03
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
16:04
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
16:05
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
16:07
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
16:09
475
Markulantie
Lähtöaika oli
16:10
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
16:11
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
16:13
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
16:14
779
Huhko
Lähtöaika oli
16:15
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
16:17
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
16:19
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
16:20
2009
Varppee
Lähtöaika oli
16:20
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
16:20
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
16:21
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
16:22
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
16:23
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
16:23
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
16:24
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
16:25
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
16:27
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
16:27
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
16:29
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
16:30
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
16:31
3005
Ruona
Lähtöaika oli
16:32
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
16:33
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
16:33
3011
Naantali
Lähtöaika oli
16:35
3018