This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
11:57
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
11:58
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
11:58
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
11:59
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
12:00
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:01
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
12:02
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
12:03
5024
Lieto
Lähtöaika oli
12:03
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
12:03
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
12:04
5018
Vieru
Lähtöaika oli
12:05
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
12:05
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
12:06
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
12:06
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
12:08
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
12:08
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
12:09
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
12:09
5002
Tammi
Lähtöaika oli
12:11
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
12:12
6116
Kausela
Lähtöaika oli
12:12
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
12:15
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
12:15
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
12:17
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:18
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:18
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:20
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:21
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:23
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:25
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
12:30
1901
Puutori
Lähtöaika oli
12:31
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:32
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
12:32
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
12:32
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
12:32
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
12:33
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
12:33
475
Markulantie
Lähtöaika oli
12:33
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
12:33
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
12:34
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
12:35
779
Huhko
Lähtöaika oli
12:36
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
12:38
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
12:40
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
12:41
2009
Varppee
Lähtöaika oli
12:41
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
12:42
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
12:42
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
12:43
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
12:44
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
12:45
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
12:46
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
12:47
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
12:49
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
12:49
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
12:51
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
12:52
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
12:53
3005
Ruona
Lähtöaika oli
12:54
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
12:55
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
12:55
3011
Naantali
Lähtöaika oli
12:57
3018