This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
09:57
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
09:58
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
09:58
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
09:59
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
10:00
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
10:01
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
10:02
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
10:03
5024
Lieto
Lähtöaika oli
10:03
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
10:04
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
10:04
5018
Vieru
Lähtöaika oli
10:05
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
10:05
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
10:06
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
10:07
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
10:08
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
10:08
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
10:09
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
10:10
5002
Tammi
Lähtöaika oli
10:11
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
10:11
6116
Kausela
Lähtöaika oli
10:12
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
10:14
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
10:15
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
10:17
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
10:17
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
10:18
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
10:19
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:21
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:23
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:24
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
10:30
1901
Puutori
Lähtöaika oli
10:31
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:33
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
10:34
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
10:35
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
10:36
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
10:38
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
10:40
475
Markulantie
Lähtöaika oli
10:41
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
10:42
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
10:44
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
10:45
779
Huhko
Lähtöaika oli
10:46
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
10:48
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
10:50
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
10:51
2009
Varppee
Lähtöaika oli
10:51
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
10:51
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
10:52
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
10:53
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
10:54
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
10:54
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
10:55
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
10:56
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
10:58
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
10:58
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
11:00
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
11:01
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
11:02
3005
Ruona
Lähtöaika oli
11:03
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
11:04
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
11:04
3011
Naantali
Lähtöaika oli
11:06
3018